Krahs : Latvijas teritorijas ikdiena ?!

Posted on April 19, 2011

0


KRAHS – Latvijas teritorijas ikdiena ?!

Katram prātā daudzmaz loģiski domājošam un veselībā bez problēmam redzošam Latvijas iedzīvotājam ir novērojams, izjūtams un redzams krahs, kurā nokļuvusi Latvijas ģeogrāfiskā teritorija pēc 2. Latvijas Republikas sabrukšanas ( sk. sīkāk – http://www.diena.lv/lat/taut as_balss/blog/einars-graudins/latvijas-republiku-skaits ).

Visur un visā novērojamas karadarbības teritorijām raksturīgas sekas.

Piemēram, ieviešot Latvijas augstskolās kredītpunktu krāšanas sistēmu bakalauriem – maģistriem, vidējā izglītībā – 10 ballu novērtējumu, atmetot skolnieku formas , bezmaksas mācību grāmatas, zinātņu kandidātus un citus attīstīta sociālisma vēsturiskos iekarojumus izglītības sfērā, esam ieguvuši imperiālistiskām Rietumvalstīm raksturīgi trulu un debīlu patērētājsabiedrību. Ja sociālisma ērā varējām draudzīgi pasmīnēt par analfabētu miljoniem ASV un Rietumeiropas augstskolu beidzējiem, kuriem bija problēmas veidot vienkāršus paplašinātus teikumus, tad šodien absolūta debilizācija ir Latvijas nāciju biedējoši raksturojošs faktors. Īpaši krasi izglītības kvalitāte krītas tieši latviskās izglītības vidē, kura visātrāk tika piemērota neizglītotu, Rietumvalstīm nepieciešamo balto vergu atražošanas prasībām. Šajā kontekstā var viennozīmīgi apgalvot, ka VL ! organizētā kampaņa par vienīgo apmācības valodu  skolās ir 100% ārvalstu ietekmes aģentu darbība ar mērķi samazināt Latvijas nācijas pārstāvju  starptautisko konkurētspēju un vispārējo intelekta līmeni. Paldies Dievam , ka biedri Lindermans un Osipovs ieslēguši atpakaļgaitu Parādnieka & Co organizētajai valsts mēroga destruktīvai diversijai un sabotāžai !

“Gandrīz trīs ceturtdaļas Latvijas iedzīvotāju uzskata, ka visa radioaktivitāte ir cilvēka roku darbs, bet divas piektdaļas ir pārliecināti, ka pirmie cilvēki dzīvojuši vienlaikus ar dinozauriem – šādu ne pārāk glaimojošu ainu attiecībā uz Latvijas iedzīvotāju zināšanām atklāj pētījumu centra SKDS veiktā aptauja. “

Avots : http://www.apollo.lv/portal/news/articles/23 5763

Stulbums, kas bija neiespējams vēl 20 gadus atpakaļ, kļuvis par sadzīves ikdienu. Varbūt tāpēc elektorāts balso par Vienotības politdeģenerātiem, bet tās valdībā deleģētais ekonomikas ministrs nevar savilkt kopā pārdesmittūkstošu summas savā privātbilancē – valsts amatpersonas deklarācijā !

Vienlaicīgi Latvijas teritorijā novērojams bezprecedenta valdošās huntas pārstāvju cinisms un visatļautība, kuru aizsegā Valsts prezidenta kancelejas darbinieks nesodīti un atklāti, iespējams, nodarbojas ar spiegošanu ārvalsts vēstniecības labā, bet Latvijas bankas un atsevišķu ministriju augstākās amatpersonas saņem bērnu pabalstus desmitiem tūkstošu lvl apmēros !

“”Nebūtu vīrs palicis bez darba, būtu vieglāk,” tā sarunu sāk Aija, kura kopš tā brīža ir galvenā ģimenes apgādniece. Neskatoties uz to, ka mazākā meitiņa bija tikai dažus mēnešus veca, Aija bija spiesta iejūgties smagā darbā. Viņas ģimenē aug četri bērni un apstākļi ir tik grūti, ka dažkārt ēdamā nepietiek pat bērniem…

Rīdziniece, kuras vārds ir mainīts, intervijā portālam TVNET atklāti stāsta, ka cenšas darīt visu, lai ar salīdzinoši nelielo algu paēdinātu visus ģimenes locekļus. Taču ne vienmēr tas izdodas.

Ir reizes, kad visiem vakariņu nepietiek. Tas nav bieži, bet gadās. Tad lielākie, saprotot situāciju, samierinās un iedzer vakariņās tikai tēju, lai vismaz mazākie būtu paēduši.”

Avots : http://www.tvnet.lv /zinas/viedokli/373989-ar_200_latiem_japaedina_6_mutes°

Einārs Graudiņš

Advertisements
Posted in: buržuazija