Latvijas politlauks

Posted on March 16, 2011

0


Pirmo reizi Latvijas teritorijas pēdējo 100 gadu vēsturē ir izveidojusies paradoksāla situācija, kad no vienas puses it kā ir kaut kāda politiska vara (ievēlēta it kā leģitīmās vēlēšanās), bet no otras puses jau vairākus gadus nav pašas valsts. Latvijas ģeogrāfiskajā teritorijā fiziski dzīvo (precīzāk- pārsvarā izdzīvo) aptuveni 1800000 – 1900000 iedzīvotāju no vienas puses un mēra laikā dzīro, un ar perversām izklaidēm priecē savu miesu ap 10000 politkliķes dažāda kalibra budžetu atlieku izlaupītāji tandēmā ar ārvalstu finanšu plutokrātijas specdienestu finansētiem algotņiem un ietekmes aģentiem.

Faktiski Latvijas teritorijā izveidojušās divas savstarpēji nesaistītas pasaules ar saviem uzskatiem, dzīves vērtību skalām, problēmu loku un šodienas – nākotnes redzējumu. Paralēlo sociālo dimensiju mijiedarbība notiek tikai represīvā ceļā – izmantojot fiskālos mehānismus, ar kuru starpniecību sabiedrības absolūts mazākums pārdala sabiedrības absolūta vairākuma darba augļus starptautiskā imperiālisma un savu privāto naudas maku virzienā. Pēc klasiskām teorijām Latvijai ir piekritīgas visas koloniālteritorijas pazīmes. Latvijā notiek visaptverošs nācijas genocīds.

Pat cienītais Maestro ir spiests konstatēt savā īsteni neatkarīgajā viedoklī :

“Intervijā laikrakstam «Neatkarīgā» Pauls piekrīt, ka jau tagad nav cilvēku, kas vērtētu latviešu mūziku, jo valsti pamet tūkstošiem cilvēku. «Viņu nav jau tagad. Latvijas laukos tika atcelti daudzi Busuļa, Mielava koncerti. Lauki daudzviet deģenerējušies, viņiem Busulis par sarežģītu. Toties aizskries uz Puzikovu, jo pa televizoru viņu redzējuši. Nu, Reiniks vēl varbūt pavilks,» intervijā sacīja komponists. “

Avots : http://www.apollo.lv/portal/news/articles/232319

Latvijas situāciju saasina un dara atšķirīgu no citām ES valstīm divu paralēlo sociumu etniskais sastāvs.

Ja apspiestie (iznīcināmie?) ir gan latvieši, gan cittautieši, tad polithuntu veido pamatnācijas – latviešu pārstāvji, kas pārstāvēti plaši jo plaši visos deputātu līmeņos, ministriju ierēdniecībā un pašvaldību darbinieku amatos. Tieši latviskās izcelsmes polithuntai novērojams neonacistiskās ideoloģijas un ksenofobijas uzskatu pieaugums kā privāts dzīves redzējums, ko apliecina VL! un PS neonacistu iekļūšana Saeimā un dažādu līmeņu pašvaldībās. Kā līdz šim civilizētu teritoriju vēsturē nebijis gadījums jāvērtē aptuveni 300 000 krievvalodīgo kopienas pārstāvju aparteīda rakstura politiskās pārstāvniecības liegums vienas paaudzes garumā. Vienlaikus notiek krasa lauku iedzīvotāju (pārsvarā – latviešu) lumpenizēšanās un personību degradācija. Sen zināms, ka nacisma bāze ir lumpenproletariāts un bankrotējusi sīkburžuāzija. Minētie iedzīvotāju sociālie slāņi ir pamatelektorāts VL! un PS pronacistiskam balsojuma atbalstam. Secinājums – esošā etniski latviskā politvara ir objektīvi ieinteresēta Latvijas ekonomiskās situācijas pasliktināšanās virzienā, jo tādejādi pagarina agonizējošo krahu, kura laikā iespējams gūt privātu materiālu labumu. Savukārt darba tirgū ir pretēja situācija – visvairāk diskriminēts ir krievvalodīgās kopienas pārstāvis – nepilsonis.

Respektīvi, izveidojušās sociāli – etniski – šķiriskas pretrunas, kuru samezglojumu nav iespējams atšķetināt evolucionāri parlamentārā ceļā. Nepieciešami revolucionāri pārkārtojumi ārējo faktoru ietekmē, kā kodolieroču pielietošana pret ASV ( faktora neizbēgamību apliecina ģeopolitikas smagsvars Z.Bžezinskis ), plaši etniskie konflikti ES teritorijā ( piemēram, starp islama un kristietības civilizāciju kopienām ), dolāra kā starptautiskās norēķinu vienības sabrukums.

Ņemot vērā bezprecendenta iedzīvotāju bēgšanu no Latvijas, nav konstatējamas primārās revolucionārās situācijas pazīmes un apstākļi vienotā kopumā, lai notiktu pāreja uz kvalitatīvāku sabiedriski – ekonomisko formāciju tikai iekšējo pretrunu rezultātā.

Lai gan – kā saka- ar ko tik velns nejoko!

“”Ne jau velti pat Dombrovskim izspruka, ka Starptautiskais Valūtas fonds ir neprognozējams sarunu partneris. Tad jādara citādi, jāpasaka: kungi, mēs vienošanās izpildām. Pārējās prasības nav pamatotas. Ja ne, tad mēs publiskojam šos līgumus. Viņi teiks – tie ir slepeni, mēs jums vairs nedosim naudu. Labi, ja nogrimsim, tad ar mūziku. Lai visa pasaule redz, ko jūs ar mums esat gribējuši izdarīt,” klāstīja Keris.

Viņš arī salīdzināja vienošanās ar aizdevējiem ar Molotova-Ribentropa paktu un tā slepenajiem protokoliem.

“Tikpat labi var būt doma, ka viņiem [aizdevējiem] ir izdevīgāk, lai mēs šo parādu neatdodam, un tad ir jāmaksā ar ķīlām. Un tie teksti, ka nekādu ķīlu nav – nevajag muldēt. Vēl taču nesenā atmiņā ir Molotova-Ribentropa pakts un slepenie protokoli, kuri tā tika kritizēti, ar tādām mokām tika panākts, ka tos publisko. Kāpēc mēs paši tagad taisām otru Molotova-Ribentropa slepeno paktu? Lai tautai ir skaidri zināms, par ko viņi ir pārdoti,” sašutumu pauda Keris.”

Avots :http://zinas.nra.lv/latvija/politika/43258-keris-parmet-vienotibas-ministriem-izdaba sanu-bankam-un-aizdevejiem.htm

Ja jau vienmēr piesardzīgais un tolerantais Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrības (LVSADA) vadītājs Valdis Keris nonācis pie šādām, maigi sakot, neviennozīmīgi vērtējamām atziņām, varbūt viss vēl nav zaudēts?

 

Varbūt pienācis laiks piecelties Latvijas nācijai no ceļiem un nostāties stāvus pilnā augumā !

E.Graudiņš

 

Advertisements
Posted in: buržuazija