KDS vēršas pret buržuāzijas tīkojumiem laupīt

Posted on March 10, 2011

0


Trešdien, 9.martā Kristīgi Demokrātiskā Savienība pl.16.30 Administratīvajā apgabaltiesā iesniedza prasības pieteikumu pret jaunajiem “Latvenergo” elektroenerģijas tarifiem, kam būtu jāstājas spēkā šī gada 1.aprīlī.

Pieteikums iesniegts pret Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisiju un tās prettiesisko bezdarbību, kā rezultātā nav kontrolēta tarifu aprēķināšanas atbilstība izstrādātajai metodikai.

KDS juristi detalizēti vērtējuši tarifu paaugstināšanas metodiku un likumību, un motivējuši prasību vairākos SPRK pārkāpumos. Pieteikuma iesniedzēji un parakstītāji ir KDS valdes locekļi kā fiziskas personas.

Prasības iesniedzēji lūdz Tiesu atzīt par prettiesiskiem Latvenergo 2011.gada 27.janvārī SPRK iesniegtos diferencētos tarifus lietotājiem, kuru spēkā stāšanās diena norādīta 2011.gada 1.aprīlis, sakarā ar neatbilstību ar SPRK 2007.gada 12.decembra lēmumu Nr.592 apstiprinātajai Elektroenerģijas tarifu aprēķināšanas metodikai lietotājiem un ekonomiskā pamatojuma prasībām.

KDS valde jau pirms divām nedēļām sabiedrību informēja, ka tiek uzsākts darbs pie prasības sagatavošanas tiesai, lai apstrīdētu jaunos VAS “Latvenergo” elektroenerģijas tarifus, to pamatotību un likumību. Cilvēku aktivitāte, protestējot pret šiem tarifiem ir liela un saņemtais iedzīvotāju atbalsts šim pieteikumam to apliecina.

Uzmanību!

Visiem, kuri vēlas, ir iespēja parakstīties un kļūt par Pieteicējiem tiesā.

Parakstīšanās par Pieteicējiem tiesai

sākas no pirmdienas, 14.marta līdz pirmdienai 21.martam

KDS birojā Rīgā, Skolas ielā 21, 610.kabinetā (ar liftu 6.stāvā)

katru dienu no pl.11 – 17.

 

Tuvāka informācija:

Maija Stefane  29424053

Sarmīte Janfelde  26163096

Mums visiem ir kopējs mērķis – apturēt jauno elektroenerģijas tarifu ieviešanu!

 

Advertisements
Posted in: buržuazija