Kam jāatkāpjas?Mūrniecei vai valdībai?

Posted on February 17, 2011

0


Policisti laupītāji – tās ir SVF 20 gadu politikas sekas Latvijā. Varētu rakstīt – tās ir ASV politikas sekas Latvijā, bet tas nebūtu taisnīgi pret amerikāņu tautu. Vienkāršajiem cilvēkiem. Jo SVF politiku nosaka konkrēti cilvēki – bagātāko četrdesmit, piecdesmit ASV oligarhu klanu pārstāvji. Viņu politikas mērķis ir viens – izmantojot ASV valsts aparāta un militāro spēku, izkalpināt un finansiāli izsūkt pārējo pasauli.

To politiku, kura pavisam klaji atklājas tikai tagad saistībā ar SVF aizdevumu, to politiku Latvijai uzspiež visus divdesmit gadus. Caur „liberāli” domājošiem politiķiem, Sorosa fondiem, pamācībām, manipulācijām un draudiem. Šī politika paredz, ka Latvija vienmēr būs otrās šķiras valsts. Dzīvā spēka resurss Rietumiem. Gribat dzīvot labi – brauciet prom! Šeit jūs gaida tikai policistu algas!

1991.gadā mēs bijām naivi. Mēs lējām prieka asaras par PSRS sabrukumu. Mēs redzējām gaišo pusi. Mūsu draugi Rietumos palīdzēja sagraut „ļaunuma impēriju” ne tāpēc, ka bija iedzimti labi, bet tāpēc, lai iznīcinātu Aukstā kara ienaidnieku Krieviju un sagrābtu Pasaulē resursiem bagātāko valsti. Mēs bijām tikai bandinieki spēlē, kuras uzvarētājam ir jābūt vienam – ASV. Ne ar vienu citu šajā spēlē nerēķinās.

Mēs nekad neizlīdīsim no trūkuma, nekad nekļūsim attīstīta valsts, ja nepatrieksim ratā SVF padomdevējus, neatteiksimies no šī kredīta un neizstāsimies no ES. Vašingtonas Briseles redzējumā mums vienmēr ir jābūt pusbada valstij. Tikai Borderzone.

Vai šodien ir jāatkāpjas Lindai Mūrniecei? Nē, viņa ir labs Iekšlietu ministrs. Sociālās sekas, kuru dēļ policisti izgāž dusmas uz ministri, nav Iekšlietu ministra vaina. Ir jāatkāpjas Valda Dombrovska valdībai, kura īsteno SVF politiku pāri Latvijas iedzīvotāju līķiem.

Sandris Točs

 

Advertisements
Posted in: buržuazija